rodzaje wizyt

Staram się poświęcić swoją uwagę wyłącznie pacjentowi, problemowi, który go sprowadza, osobom z bliskiego otoczenia, rodzinom zatroskanym stanem pacjenta. W miarę możliwości podejmuję się interwencji kryzysowych.

Wizyta specjalistyczna trwa tyle czasu, ile jest potrzebne (w granicach rozsądku oczywiście) na zdiagnozowanie problemu i znalezienie najlepszego dla dobra pacjenta rozwiązania - jeśli pacjent trafia do gabinetu po raz pierwszy jest to zazwyczaj ok. godziny; jeśli po raz kolejny - ok. 30 minut.
Nie jestem w stanie przyjmować pacjenta „z zegarkiem w ręku”, więc nierzadko zdarzają się opóźnienia wizyt, ale wiem, że spotyka się to ze zrozumieniem z Państwa strony.

Termin rezerwowany przez Państwa na wizytę jest przeznaczony tylko dla Was. Konieczność wcześniejszej opłaty przed wizytą online, pierwszą w gabinecie lub wizytą domową powoduje, że decyzja o wizycie jest starannie przemyślana, a czas wizyty będzie też przeze mnie pożytecznie wykorzystany.

gabinet

(klimatyzowany)

Koszt 1. wizyty: 400 zł*
Każdej kolejnej: 300 zł

e-wizyta

- WhatsApp
- FaceTime
- Signal
- połączenie telefoniczne

Koszt kolejnej wizyty: 300 zł

wizyta domowa

Tymczasowo zawieszone.

*Warunkiem zrealizowania wizyty domowej, wizyty online jak również po raz pierwszy w gabinecie jest zaksięgowanie opłaty za wizytę najpóźniej do godz. 17.00 dwa dni robocze przed terminem wizyty (np. wizyta poniedziałkowa powinna być opłacona, ale i też zaksięgowana do godz. 17.00 w czwartek w tygodniu poprzedzającym wizytę). W innym przypadku wizyta zostaje anulowana.

Dane do płatności:
przelew (UWAGA - nowe konto nr 82105015591000009299134636), BLIK na telefon 606 68 08 68
(bardzo prosimy o wpisanie w tytule imienia, nazwiska pacjenta i terminu wizyty).